The root pens means way

  1. An office supply store sells 128 pens in each bag. A business bought 9 bags of pens one month and 7 bags of pens the next month.
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 10 views
  2. The root pens means way out of distribute. What does the word recompense mean?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 43 views
  3. The root pens means weigh out or distribute. What does the word recompense mean?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 66 views
  4. An office supply store sells 128 pens in each bag. A business bought 9 bags of pens one month and 7 bags of pens the next month.
    1. answers icon 1 answer
    2. drake asked by drake
    3. views icon 22 views
  5. ok i'd appreciate it if someone could give me the answer to this one problem and tell me how its solved so i can do the rest on
    1. answers icon 0 answers
    2. Jake T. asked by Jake T.
    3. views icon 774 views
  6. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1 0.80
    1. answers icon 1 answer
    2. googoogaga asked by googoogaga
    3. views icon 246 views
  7. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. songoku asked by songoku
    3. views icon 122 views
  8. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses $1.25/pen $1.25/pen 0.80 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 248 views
  9. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses $1.25/pen $1.25/pen 1.25 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. Lucy connexus 6th grade asked by Lucy connexus 6th grade
    3. views icon 18 views
  10. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses $0.80/pen $0.80/pen 0.80 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 203 views