The principals is buying pizza

  1. The principals is buying pizza for the school-wide pizza party. If there are 1852 students in the school & each student in the
    1. answers icon 2 answers
    2. Eli asked by Eli
    3. views icon 799 views
  2. If Ginger evenly shares 3/4of a pizza with 8 people, how big of a slice does each person get?(1 point) Responses 634 of the
    1. answers icon 1 answer
    2. nope asked by nope
    3. views icon 48 views
  3. If Ginger evenly shares 3/4of a pizza with 8 people, how big of a slice does each person get?(1 point) Responses 1/4 of the
    1. answers icon 3 answers
    2. . *+. WHY U GOTTA BE ANONYMOUS I WANNA KNOW .+* . asked by . *+. WHY U GOTTA BE ANONYMOUS I WANNA KNOW .+* .
    3. views icon 50 views
  4. If Ginger evenly shares 34of a pizza with 8 people, how big of a slice does each person get?(1 point) Responses 14 of the pizza
    1. answers icon 1 answer
    2. Camden10k asked by Camden10k
    3. views icon 254 views
  5. 15. If Ginger evenly shares 34of a pizza with 8 people, how big of a slice does each person get?(1 point) Responses 14 of the
    1. answers icon 35 answers
    2. nova asked by nova
    3. views icon 248 views
  6. If Ginger evenly shares 343 4 of a pizza with 8 people, how big of a slice does each person get?(1 point) Responses 12 1 2 of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 167 views
  7. I have tried this 3 ways and this is my last chance to get ir rigth please help.Dave is buying pizza and soda. Suppose that a
    1. answers icon 0 answers
    2. BC - LOST asked by BC - LOST
    3. views icon 549 views
  8. Dave is buying pizza and soda. Suppose that a slice of pizza and a can of soda each cost $4Let E be the amount in dollars that
    1. answers icon 0 answers
    2. Kim asked by Kim
    3. views icon 811 views
  9. Choose if the product is a Good or if the product is a Service.use of a smartphone app getting your car repaired buying a car
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 25 views
  10. A local pizza shop is selling pizza by the slice. Each slice costs $1.95. Which equation represents the total cost, c , of
    1. answers icon 7 answers
    2. i 💗 🧋& 🍡 asked by i 💗 🧋& 🍡
    3. views icon 65 views