The price of 8.4 ounces

  1. At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
    1. answers icon 1 answer
    2. Please check my answers asked by Please check my answers
    3. views icon 212 views
  2. At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
    1. answers icon 1 answer
    2. tyler asked by tyler
    3. views icon 52 views
  3. At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 60 views
  4. At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
    1. answers icon 1 answer
    2. googoogaga asked by googoogaga
    3. views icon 140 views
  5. At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 167 views
  6. At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 216 views
  7. Jack wants to find out which can of pineapples is the best buy. He has a choice of four different sized cans. Which can has the
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 27 views
  8. At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces., the same brand costs $7 for 128 ounces or $3, for 64
    1. answers icon 1 answer
    2. Yeah asked by Yeah
    3. views icon 211 views
  9. At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 27 views
  10. At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 26 views