Ask a New Question
Search
The price of 8.4 ounces
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
asked by
Please check my answers
232 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
asked by
tyler
68 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
74 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
asked by
googoogaga
155 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
183 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
224 views
Jack wants to find out which can of pineapples is the best buy. He has a choice of four different sized cans. Which can has the
1 answer
39 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces., the same brand costs $7 for 128 ounces or $3, for 64
1 answer
asked by
Yeah
223 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
35 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
36 views