Ask a New Question
Search
The price of 8.4 ounces
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
asked by
Please check my answers
198 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
asked by
tyler
39 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
44 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
asked by
googoogaga
131 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
157 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
211 views
Jack wants to find out which can of pineapples is the best buy. He has a choice of four different sized cans. Which can has the
1 answer
25 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces., the same brand costs $7 for 128 ounces or $3, for 64
1 answer
asked by
Yeah
202 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
24 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
24 views