The cost of one muffin is $m The cost of

  1. At Yummy Restaurant, each muffin cost 2/5 as much as each hamburger. Rita paid $45.50 for 15 muffin and 7 hamburgers.(a) Find
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 479 views
  2. three dozen muffins cost $9.00 determine the cost per muffin determine the cost per muffin.which process will you use to solve
    1. answers icon 11 answers
    2. views icon 32 views
  3. a cup of coffee cost .75 cents more than a donut, angelo buys 6 donuts and 2 muffins which cost 12.50 total. how much does 1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 62 views
  4. The cost of one muffin is $mThe cost of three cupcake is $2m Write an algebraic expression in m for the cost of : Five muffins
    1. answers icon 1 answer
    2. Santana asked by Santana
    3. views icon 45 views
  5. QuestionIf three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin?(1 point) Responses $0.25 $0.25 $4.00 $4.00 $0.50 $0.50
    1. answers icon 1 answer
    2. Better be right BOT asked by Better be right BOT
    3. views icon 82 views
  6. If three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin?(1 point)Responses $0.25 $0.25 $4.00 $4.00 $0.50 $0.50 $3.00
    1. answers icon 1 answer
    2. Blocks asked by Blocks
    3. views icon 155 views
  7. If three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin?(1 point)Responses $0.25 $0.25 $4.00 $4.00 $0.50 $0.50 $3.00 $3.00
    1. answers icon 1 answer
    2. myworldwha asked by myworldwha
    3. views icon 182 views
  8. If three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin? (1 point)O S0.25 © S4.00 O 50.50 • $3.00
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 69 views
  9. If three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin?(1 point) A. $0.25 B. $4.00 C. $0.50 D. $3.00
    1. answers icon 1 answer
    2. nobody asked by nobody
    3. views icon 165 views
  10. If three dozen muffins cost 9 dollars what is the cost per muffin
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 64 views