The cost for 4.5 pounds

  1. for 1 pound it cost 0.30 someone used a 100$ U.S bill to pay how much change will they receive3 6 pounds, 5 8 pounds, 1 9
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 100 views
  2. for 1 pound it cost 0.30 someone used a 100$ to pay how much change will they receive3 6 pounds, 5 8 pounds, 1 9 pounds, 7 10
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 60 views
  3. Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for $9.00. At this rate, how much would it cost for 1, 2, and 3
    1. answers icon 1 answer
    2. nobody asked by nobody
    3. views icon 89 views
  4. Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for $9.00. At this rate, how much would it cost for 1,2, and 3
    1. answers icon 3 answers
    2. The u sure god asked by The u sure god
    3. views icon 140 views
  5. Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for $9.00. At this rate, how much would it cost for 1,2, and 3
    1. answers icon 1 answer
    2. (BMR) Black Music Rappers asked by (BMR) Black Music Rappers
    3. views icon 162 views
  6. Raphael went store and brought 2 1/2 pounds of chicken for 9.00 . At this this rate, how much would it cost for for 1,2, and 3
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 46 views
  7. Three friends are each making a fruit salad for a summer picnic. Zadie uses 6 pounds of strawberries, 10 pounds of grapes, and 2
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 38 views
  8. Three friends are each making a fruit salad for a summer picnic. Zadie uses 6 pounds of strawberries, 10 pounds of grapes, and 2
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 71 views
  9. Rachel went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for 9.00 at this rate how much would it cost for 1,2 and 3 pounds of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 44 views
  10. Almonds cost $8.50 per pound at the bulk Market a baker graphs the relationship between the number of pounds of almonds X and
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 54 views