Sau has 30 pens and Randy has 14. How many

  1. Sau has 30 pens and Randy has 14. How many pens must Randy give Sau so that Sau shall have 3 times as many as Randy
    1. answers icon 1 answer
    2. Richlove asked by Richlove
    3. views icon 38 views
  2. Say has 30 pens and Randy has 14. How many pens must Randy give Sau so that Sau shall have 3 times as many as Randy
    1. answers icon 1 answer
    2. Richlove asked by Richlove
    3. views icon 43 views
  3. An office supply store sells 128 pens in each bag. A business bought 9 bags of pens one month and 7 bags of pens the next month.
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 10 views
  4. An office supply store sells 128 pens in each bag. A business bought 9 bags of pens one month and 7 bags of pens the next month.
    1. answers icon 1 answer
    2. drake asked by drake
    3. views icon 22 views
  5. ok i'd appreciate it if someone could give me the answer to this one problem and tell me how its solved so i can do the rest on
    1. answers icon 0 answers
    2. Jake T. asked by Jake T.
    3. views icon 774 views
  6. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses $0.80/pen $0.80/pen 0.80 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 203 views
  7. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. songoku asked by songoku
    3. views icon 121 views
  8. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses $1.25/pen $1.25/pen 1.25 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. Lucy connexus 6th grade asked by Lucy connexus 6th grade
    3. views icon 18 views
  9. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1 0.80
    1. answers icon 1 answer
    2. googoogaga asked by googoogaga
    3. views icon 246 views
  10. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses $1.25/pen $1.25/pen 0.80 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 247 views