Rosie buys her favorite hot

  1. Rosie buys her favorite hot chocolate from a hot chocolate shop. She pays $5.00 and gets a 20 oz. cup. What is the unit rate
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 48 views
  2. Rosie buys her favorite hot chocolate from a hot chocolate shop. She pays
    1. answers icon 1 answer
    2. Momma J asked by Momma J
    3. views icon 70 views
  3. Rosie buys her favorite hot chocolate from a hot chocolate shop. She pays $5.00 and gets a 20 oz. cup. What is the unit rate
    1. answers icon 19 answers
    2. NYC drill asked by NYC drill
    3. views icon 89 views
  4. Rosie buys her favorite hot chocolate from a hot chocolate shop. She pays $5.00 and gets a 20 oz. cup. What is the unit rate
    1. answers icon 8 answers
    2. wawaisgoodforyou asked by wawaisgoodforyou
    3. views icon 552 views
  5. Rosie buys her favorite hot chocolate from a hot chocolate shop she pays $5 and gets a 20 0z cup what is the unit rate price per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 56 views
  6. Rosie buys her favorite hot chocolate from a hot chocolate shop. She pays $5.00 and gets a 20 oz.cup. What is the unit rate
    1. answers icon 1 answer
    2. Jozikee asked by Jozikee
    3. views icon 54 views
  7. Rosie buys her favorite hot chocolate from a hot chocolate shop. She pays $5.00 and gets a 20 oz. cup. What is the unit rate
    1. answers icon 1 answer
    2. 🧀 Cheesy-Mc-cheeserson 🧀 asked by 🧀 Cheesy-Mc-cheeserson 🧀
    3. views icon 105 views
  8. Rosie buys her favorite hot chocolate from a hot chocolate shop. She pays $5.00 and gets a 20 oz.cup. What is the unit rate
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 12 views
  9. Rosie buys her favorite Hot Chocolate from a hot chocolate shop she pays $5 and gets a 20 oz cup what is the unit rate price per
    1. answers icon 1 answer
    2. Consider the advertisement offering a promotion of asked by Consider the advertisement offering a promotion of
    3. views icon 13 views
  10. rosie buys her favorite hot chocolate from a hot chocolate shop. she pays $5.00 gets oz. cup what is the unit rate price per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 33 views