Ron sells bananas for $0.60

  1. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 8 views
  2. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 11 views
  3. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 18 views
  4. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 15 views
  5. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 18 views
  6. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 30 views
  7. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 20 views
  8. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 19 views
  9. A grocer sells bananas and apples. In one day he sellsup to 80 bananas up to 90 apples no more than a total of 110 pieces of
    1. answers icon 1 answer
    2. Ayan asked by Ayan
    3. views icon 803 views
  10. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 14 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 52 views