Ask a New Question
Search
Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds
Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for $9.00 at this rate how much would it cost for 1, 2 and 3 pounds
1 answer
asked by
grandma cookie
86 views
raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for $9.00 at this rate, how much would it cost for 1,2, and 3
1 answer
34 views
raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for $9.00. at this rate, how much would it cost for 1,2, and 3
1 answer
81 views
Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for 9:00. At this rate, how much would it cost for 1, 2, and 3
1 answer
67 views
Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for $9.00. At this rate, how much would it cost for 1, 2, and 3
3 answers
asked by
Fabian Paton
64 views
1 Raphael went to the store and bought 25 pounds of chicken for $9.00. At this rate, how much would it cost for 1, 2, and 3
1 answer
26 views
Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for $9.00. At this rate, how much would it cost for 1, 2, and 3
1 answer
62 views
Raphael went to the store and bought
pounds of chicken for $9.00. What was the cost per pound of the chicken? Round your answer
1 answer
14 views
Raphael went to the store and bought 2 1/2
pounds of chicken for $9.00. What was the cost per pound of the chicken? Round your
1 answer
11 views
Raphael went to the store and bought 2 1/2 pounds of chicken for $9.00. At this rate, how much would it cost for 1,2, and 3
1 answer
asked by
(BMR) Black Music Rappers
140 views