Pick a tasty snack: Doritos

  1. How weird are you quiz1. Pick a tasty snack: Doritos Apples Cockroaches and sea water Ice cream 2. Pick a vacation spot: Hawaii
    1. answers icon 11 answers
    2. commexusstudent asked by commexusstudent
    3. views icon 28 views
  2. 1. Pick a tasty snack:Doritos Apples Cockroaches and sea water Ice cream 2. Pick a vacation spot: Hawaii My cousin shawn’s
    1. answers icon 3 answers
    2. commexusstudent asked by commexusstudent
    3. views icon 17 views
  3. How weird are you quiz1. Pick a tasty snack: Doritos Apples Cockroaches and sea water Ice cream 2. Pick a vacation spot: Hawaii
    1. answers icon 3 answers
    2. commexusstudent asked by commexusstudent
    3. views icon 17 views
  4. Pick a tasty snack:Doritos Apples Cockroaches and sea water Ice cream Pick a vacation spot: Hawaii My cousin Shawn's house
    1. answers icon 11 answers
    2. eyerubsareaddictive asked by eyerubsareaddictive
    3. views icon 36 views
  5. How weird are you quiz Pick a tasty snack: Doritos Apples Cockroaches and sea water Ice cream Pick a vacation spot: Hawaii My
    1. answers icon 7 answers
    2. lebasisymphonyyyyy asked by lebasisymphonyyyyy
    3. views icon 23 views
  6. A 30-second commercial during this year’s Super Bowl costs $4.5 million.B) Doritos is running 2 thirty-second commercials. A
    1. answers icon 3 answers
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 618 views
  7. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack is $5, and a small snack pack is $3. In one day, the snack bar sold 60
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 66 views
  8. A snack bar sells two sizes of snack packs a large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. in one day, the snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. I love math asked by I love math
    3. views icon 77 views
  9. A snack bar sells two sizes of snack packs a large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. in one day, the snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. I love math asked by I love math
    3. views icon 72 views
  10. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. In one day the snack bar sold
    1. answers icon 3 answers
    2. views icon 207 views