Peggy the Pint Sized Pirate

  1. Peggy the Pint Sized PirateD. M. Larson Cast of Characters PEGGY SCUMMY - young pirate who says mean things to PEGGY CAPTAIN
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 42 views
  2. Peggy the Pint Sized PirateD. M. Larson Cast of Characters PEGGY SCUMMY - young pirate who says mean things to PEGGY CAPTAIN
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 34 views
  3. Peggy the Pint Sized PirateD. M. Larson Cast of Characters PEGGY SCUMMY - young pirate who says mean things to PEGGY CAPTAIN
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 34 views
  4. Vinny bought 4 1/2 gallons of ice to serve. If a pint is 1/8 of a gallon, how many pint sized servings can be made0 0 posted by
    1. answers icon 2 answers
    2. Ms. Sue asked by Ms. Sue
    3. views icon 1,263 views
  5. MY QUESTION: DO YOU AGREE WITH WHAT I TOLD PEGGY?.PEGGY AND TANIA STORY: QUESTION after you read the story: Did I give the right
    1. answers icon 2 answers
    2. debbie asked by debbie
    3. views icon 874 views
  6. pearly and peggy sue left their dorm room at the same time and headed in opposite directions. After 9 hours they were 1,080
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 32 views
  7. Two quarts of ice cream cost $9.40. How much does 1 pint cost? (Remember to convert : 2 pints=1 quart)* 1 point $1.50 per pint
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 110 views
  8. Two quarts of ice cream cost $6.52. How much does 1 pint cost? (Remember to convert : 2 pints=1 quart)* 1 point $0.75 per pint
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 106 views
  9. Two quarts of ice cream cost $5.48. How much does 1 pint cost? (Remember to convert : 2 pints=1 quart) *1 point $0.69 per pint
    1. answers icon 12 answers
    2. jakie ozborn asked by jakie ozborn
    3. views icon 1,829 views
  10. Two quarts of ice cream cost $5.48. How much does 1 pint cost? (Remember to convert : 2 pints=1 quart)* 1 point $0.69 per pint
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 138 views