Paula bought p packages of 5 rolls of tape. Then,

  1. Paula bought p packages of 5 rolls of tape. Then, she bought 4 individual rolls of tape. Which expression shows how many total
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 7 views
  2. Paula bought p packages of 5 rolls of tape. Then, she bought 3 individual rolls of tape. Which expression shows how many total
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 5 views
  3. Rachel bought 12 rolls of packing tape and paid a total of $33.60.Kevin also bought rolls of packing tape. This table shows the
    1. answers icon 1 answer
    2. Quanbilly davious asked by Quanbilly davious
    3. views icon 45 views
  4. Paula sold 35 packages of wrapping paper for this year’s Booster Club fundraiser. This is one less than twice the number of
    1. answers icon 3 answers
    2. 1235 asked by 1235
    3. views icon 154 views
  5. Paula sold 35 packages of wrapping paper for this year’s Booster Club fundraiser. This is one less than twice the number of
    1. answers icon 17 answers
    2. Super Person str8 from tumblr asked by Super Person str8 from tumblr
    3. views icon 7,028 views
  6. belle bought packages of beads for her project.ben bought twice as many packages as belle.micalla bought three times as many
    1. answers icon 3 answers
    2. angela asked by angela
    3. views icon 629 views
  7. belle bought packages of beads for her project. ben bought twice as many packages as belle. micalla bought three times as many
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 632 views
  8. Tax Preparers Inc. works 250 days per year. The company uses adding machine tape at a rate of eight rolls per day. Usage is
    1. answers icon 1 answer
    2. Patrice asked by Patrice
    3. views icon 1,152 views
  9. Tax Preparers Inc. works 250 days per year. The company uses adding machine tape at a rate of eight rolls per day. Usage is
    1. answers icon 2 answers
    2. Brenda asked by Brenda
    3. views icon 958 views
  10. ross buys 3 packages of 12 veggie burgers each. he also buys enough packages of 8 rolls so that there is a roll for every veggie
    1. answers icon 1 answer
    2. peter asked by peter
    3. views icon 467 views