Patrick purchased some supplies for his guitar students. He bought

  1. Patrick purchased some supplies for his guitar students. He bought 25 guitar strings since they cost $1 more than the guitar
    1. answers icon 1 answer
    2. TEEZY asked by TEEZY
    3. views icon 137 views
  2. Patrick purchased some supplies for his guitar students. He bought 25 guitar strings since they cost $1 more than the guitar
    1. answers icon 1 answer
    2. the most sigma 7th grader asked by the most sigma 7th grader
    3. views icon 12 views
  3. Patrick purchased some supplies for his guitar students.bhe bought 25
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 33 views
  4. Patrick purchased some supplies for his guitar students. He bought 25 guitar picks and 25 guitar strings since they only cost $1
    1. answers icon 1 answer
    2. drakeboing asked by drakeboing
    3. views icon 7 views
  5. Patrick purchased some supplies for his guitar students He bought 25 guitar picks and 25 guitar strings since they only cost $1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 22 views
  6. Patrick purchased some supplies for his guitar students. He bought 25 guitar picks and 25 guitar strings since they only cost $1
    1. answers icon 1 answer
    2. Uhhis it 109 asked by Uhhis it 109
    3. views icon 137 views
  7. Patrick purchased some supplies for his guitar students. He bought 25 guitar picks and 25 guitar strings since they only cost $1
    1. answers icon 1 answer
    2. WitherRoses asked by WitherRoses
    3. views icon 11 views
  8. Patrick purchased some supplies for his guitar students. He bought 25 guitar picks and 25 guitar strings since they only cost $1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 9 views
  9. Patrick purchased some supplies for his guitar students. He bought 25 guitar picks and 25 guitar strings since they only cost $1
    1. answers icon 4 answers
    2. views icon 1,195 views
  10. Patrick purchased some supplies for his guitar students. He bought 25 guitar picks and 25 guitar strings since they only cost $1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 9 views