Ask a New Question
Search
Ms. Davenport bought a dozen packages of spaghetti sauce mix
4 of 164 of 16 Items
11:27 Skip to resources Question Ms. Davenport bought a dozen packages of spaghetti sauce mix priced at 3
2 answers
asked by
MrDemon
109 views
Ms. Davenport bought a dozen packages of spaghetti sauce mix priced at 3 packages for $1.29. What is the price of one package of
1 answer
188 views
Miss Davenport bought a dozen packages of spaghetti sauce Mix priced at 3 packages for a $1.29. What is the price of one package
1 answer
83 views
Mrs. Davenport bought a dozen packages of spaghetti sauce. Mix priced at 3 packages for a $29. What is the price of one package
1 answer
54 views
ms.davenport bought a dozen package of spaghetti sauce mix price at 3 package for 1.29. what is the price of one package of
3 answers
asked by
Amyria
830 views
a recipe calls for 3/4 cup of tomato sauce to make one batch of spaghetti sauce. Freddie plans to make 3 1/2 batches of
1 answer
asked by
aleece
664 views
Nikita is making spaghetti sauce and pizzas for a party. Her spaghetti sauce calls for 1 3/4 cups of tomato paste, and her pizza
2 answers
asked by
caden
1,778 views
a jar contains 26 fluid ounces of spaghetti sauce, how many cups of spaghetti sauce do 4 jars contain?
4 answers
asked by
kimmy plus
1,018 views
a jar contains 26 fluid ounces of spaghetti sauce, how many cups of spaghetti sauce do 4 jars contain?
1 answer
asked by
Jo
675 views
A jar contains 26 fluid ounces of spaghetti sauce how many cups of spaghetti sauce do 4 jars contain
1 answer
asked by
Anonymous
301 views