Ask a New Question
Search
Molly wants to purchase ribbon
Molly wants to purchase ribbon to make bows. Red ribbon costs $1.59 per yard and gold ribbon costs $2.70 per yard. How many
1 answer
asked by
doug
551 views
JILL NEEDS RIBBON TO WRAP GIFTS . THE RIBBON SELLS FOR $2 Per Yard , And Jill Needs 24 Inches Of Ribbon For Each Gift .Which
1 answer
asked by
Jay;a
581 views
Ashley got a prepaid debit card with 15 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
1 answer
68 views
Heather got a prepaid debit card with $15 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
1 answer
asked by
helppp/I love bot
124 views
Amanda got a prepaid debit card with $25 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
1 answer
56 views
Rita got a prepaid debit card with 20 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft store.
1 answer
173 views
Isabel got a prepaid debit card with $25 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
1 answer
asked by
truestforms10
53 views
Carmen got a prepaid debit card with $15 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
1 answer
asked by
Desperate
136 views
Jina got a prepaid debit card with 25 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft store.
3 answers
asked by
Mujika
83 views
Susan got a prepaid debit card with $30 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
1 answer
asked by
Randy
178 views