Mei is at the store buying cheese. The cost of

  1. Mei is at the store buying cheese. The cost of the cheese is $0.28 per ounce. She buys 11 ounce of the cheese how many much
    1. answers icon 3 answers
    2. Jenny asked by Jenny
    3. views icon 631 views
  2. A grocery store sells sliced American cheese by weight. The relationship between the amount of American cheese in pounds, xx,
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 9 views
  3. A grocery store sells sliced cheddar cheese by weight. The relationship between the amount of cheddar cheese in pounds, x, and
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 104 views
  4. A grocery store sells sliced Swiss cheese by weight. The relationship between the amount of Swiss cheese in pounds, xx, and the
    1. answers icon 1 answer
    2. do not develop my app asked by do not develop my app
    3. views icon 43 views
  5. A grocery store sells sliced Swiss cheese by weight. The relationship between the amount of Swiss cheese in pounds, x, and the
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 90 views
  6. A grocery store sells sliced Swiss cheese by weight. The relationship between the amount of Swiss cheese in pounds, xx, and the
    1. answers icon 1 answer
    2. do not develop my app asked by do not develop my app
    3. views icon 43 views
  7. Joanna is selling cheese at the farmers market one wheel and cheese has a diameter of 9 in what is the area of the wheel of
    1. answers icon 3 answers
    2. Help asap!!! asked by Help asap!!!
    3. views icon 2,134 views
  8. Which choice would have the smallest impact on climate change when purchasing apple at the storea buying apples in a large
    1. answers icon 1 answer
    2. SOnicThe HEdgehog asked by SOnicThe HEdgehog
    3. views icon 87 views
  9. Rohan is buying new carpet from one of two stores. The cost of carpet from Store A can be represented by the equation y equals 6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 11 views
  10. Which choice would have the smallest impact on climate change when purchasing apples at the store would it be buying apples that
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 254 views