Max pack cereal box into

  1. Jake's family just bought a variety pack of cereal that contains one serving of each type of cereal. Jake picks a cereal to have
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 52 views
  2. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. Blocks asked by Blocks
    3. views icon 216 views
  3. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 177 views
  4. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 11 answers
    2. furry are best asked by furry are best
    3. views icon 339 views
  5. QuestionWhich search term would be the most effective if you were researching why cereal was invented?(1 point) Responses is
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 133 views
  6. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 124 views
  7. Which search term would be the most effective if you were researching why cereal was invented?(1 point)Responses is cereal
    1. answers icon 1 answer
    2. nuh uhhhjj asked by nuh uhhhjj
    3. views icon 104 views
  8. Which of the following cereals is the best buy? Responses 28 oz. of cereal for $4.29 28 oz. of cereal for $4.29 - incorrect 32
    1. answers icon 3 answers
    2. views icon 107 views
  9. Which of the following cereals is the best buy?(1 point) Responses 28 oz. of cereal for $4.29 28 oz. of cereal for $4.29 32 oz.
    1. answers icon 2 answers
    2. views icon 284 views
  10. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 324 views