Mark has 10 pens. Kate

  1. Mark has 10 pens. Kate has 5 times as many pens as Mark.Which equation below answers how many pens Kate has? (y = number of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 46 views
  2. Mark has 10 pens. Kate has 5 times as many pens as Mark.Which equation below answers how many pens Kate has? (y = number of
    1. answers icon 1 answer
    2. dee asked by dee
    3. views icon 20 views
  3. Mark has 10 pens. Kate has 5 times as many pens as Mark.Which equation below answers how many pens Kate has? (y = number of
    1. answers icon 1 answer
    2. noodle asked by noodle
    3. views icon 121 views
  4. An office supply store sells 128 pens in each bag. A business bought 9 bags of pens one month and 7 bags of pens the next month.
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 42 views
  5. An office supply store sells 128 pens in each bag. A business bought 9 bags of pens one month and 7 bags of pens the next month.
    1. answers icon 1 answer
    2. drake asked by drake
    3. views icon 50 views
  6. ok i'd appreciate it if someone could give me the answer to this one problem and tell me how its solved so i can do the rest on
    1. answers icon 0 answers
    2. Jake T. asked by Jake T.
    3. views icon 825 views
  7. a number of teachers were to receive 6 pens each ,but needed 4 more pens for them to be equally divided.if each teacher received
    1. answers icon 1 answer
    2. don asked by don
    3. views icon 682 views
  8. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses $1.25/pen $1.25/pen 1.25 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 41 views
  9. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1 0.80
    1. answers icon 1 answer
    2. googoogaga asked by googoogaga
    3. views icon 287 views
  10. At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)Responses $1.25/pen $1.25/pen 0.80 pens/$1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 288 views