Margaret's favorite apples cost $3.50

  1. Margaret's favorite apples cost $3.50 Margaret bought 2.6 pounds of apples how much did Margaret spend
    1. answers icon 1 answer
    2. Momo asked by Momo
    3. views icon 711 views
  2. margaret buys 54 apples. she uses 1/3 apples for muffins. She used 1/2 the apples for pies. which expression as a fraction could
    1. answers icon 2 answers
    2. zion asked by zion
    3. views icon 1,062 views
  3. which is meaning does the personification in this sentence suggestapples always win in my eyes apples are my favorite fruit
    1. answers icon 1 answer
    2. Ren asked by Ren
    3. views icon 29 views
  4. A grocery store sells apples, where 8 apples cost $2. How much will 12 apples cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 19 views
  5. A grocery store sells apples, where 8 apples cost $2. How much will 12 apples cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 18 views
  6. A grocery store sells apples, where 8 apples cost $2. How much will 12 apples cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 15 views
  7. Which choice accurately uses the colon to introduce a list of favorite fruits?(1 point)Responses Here are my favorite fruits:
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 21 views
  8. Which choice accurately uses the colon to introduce a list of favorite fruits?(1 point)Responses Here are my favorite fruits:
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 27 views
  9. Which choice accurately uses the colon to introduce a list of favorite fruits?(1 point)Responses Here are my favorite fruits:
    1. answers icon 1 answer
    2. Hana asked by Hana
    3. views icon 65 views
  10. Which choice accurately uses the colon to introduce a list of favorite fruits?(1 point)Responses Here are my favorite fruits:
    1. answers icon 1 answer
    2. n asked by n
    3. views icon 17 views