Lindsay paid $4.40 for a

  1. Read the personal narrative passages and select the best answers. You must score 3/5 points to pass.1) Decide if the above
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 33 views
  2. Moe and Lindsay are going out to eat Motes order total is 26.87 and Lindsay‘s is 2499. They decided they will split the bill
    1. answers icon 1 answer
    2. Hi asked by Hi
    3. views icon 96 views
  3. On Friday, Dale and Lindsay each spent $5.00 on trading cards, and they each bought one package of chewing gum. On Saturday,
    1. answers icon 1 answer
    2. Sophia asked by Sophia
    3. views icon 648 views
  4. Lindsay bought six cds at the mall: the original price was $13 each but she got a discount, and only paid a total of $58.50 for
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 577 views
  5. Lindsay paid $4.40 for a gallon of ice cream.How much would a quart cost?How much would a pint cost?
    1. answers icon 1 answer
    2. Saul asked by Saul
    3. views icon 549 views
  6. Wes and Lindsay stand on the roof of a building. Wes leans over the edge and drops an apple. Lindsay waits, 1.25s afrer Wes
    1. answers icon 1 answer
    2. Wes asked by Wes
    3. views icon 1,310 views
  7. Wes and Lindsay stand on the roof of a building. Wes leans over the edge and drops an apple. Lindsay waits, 1.25s afrer Wes
    1. answers icon 2 answers
    2. Becca asked by Becca
    3. views icon 3,515 views
  8. Wes and Lindsay stand on the roof of a building. Wes leans over the edge and drops an apple. Lindsay waits, 1.25s afrer Wes
    1. answers icon 1 answer
    2. Wes asked by Wes
    3. views icon 1,038 views
  9. Wes and Lindsay stand on the roof of a building. Wes leans over the edge and drops an apple. Lindsay waits, 1.25s afrer Wes
    1. answers icon 4 answers
    2. Wes asked by Wes
    3. views icon 731 views
  10. Amanda and Lindsay made a profit $5000 Lindsay + 1500 how much Amanda got?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 54 views