Lashawn made a snack mix

  1. Lashawn made a snack mix using the ingredients shown in the table.a The ratio of cups of raisins to cups of peanuts is 2:1.
    1. answers icon 1 answer
    2. KUCKOYDLY SOUDY SIKZPIHZYSK B asked by KUCKOYDLY SOUDY SIKZPIHZYSK B
    3. views icon 83 views
  2. Lashawn made a snack mix using the ingredients shown in the table.a The ratio of cups of raisins to cups of peanuts is 2:1. b
    1. answers icon 1 answer
    2. KUCKOYDLY SOUDY SIKZPIHZYSK B asked by KUCKOYDLY SOUDY SIKZPIHZYSK B
    3. views icon 75 views
  3. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack is $5, and a small snack pack is $3. In one day, the snack bar sold 60
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 97 views
  4. A snack bar sells two sizes of snack packs a large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. in one day, the snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. I love math asked by I love math
    3. views icon 107 views
  5. A snack bar sells two sizes of snack packs a large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. in one day, the snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. I love math asked by I love math
    3. views icon 119 views
  6. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. In one day the snack bar sold
    1. answers icon 3 answers
    2. views icon 235 views
  7. A snack bar sells two sizes of snack packs a large snack pack is $5 and a small snack pack is $3 in one day. The snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 195 views
  8. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. In one day the snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 245 views
  9. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack pack is $5, and a small snack pack is $3. In one day, the snack bar
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 82 views
  10. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack pack is $5, and a small snack pack is $3. In one day, the snack bar
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 82 views