Kristen bought 65 yards of ribbon at the craft store.

  1. Kristen bought 65 yards of ribbon at the craft store. Of the ribbon Kristen bought, 1/3 was pink. How many yards of pink ribbon
    1. answers icon 1 answer
    2. Brianna sapp asked by Brianna sapp
    3. views icon 7 views
  2. Carmen got a prepaid debit card with $15 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
    1. answers icon 1 answer
    2. Desperate asked by Desperate
    3. views icon 122 views
  3. Susan got a prepaid debit card with $30 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
    1. answers icon 1 answer
    2. Randy asked by Randy
    3. views icon 160 views
  4. Ashley got a prepaid debit card with 15 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 39 views
  5. Jina got a prepaid debit card with 25 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft store.
    1. answers icon 3 answers
    2. Mujika asked by Mujika
    3. views icon 64 views
  6. Isabel got a prepaid debit card with $25 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
    1. answers icon 1 answer
    2. truestforms10 asked by truestforms10
    3. views icon 38 views
  7. Rita got a prepaid debit card with 20 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft store.
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 154 views
  8. Heather got a prepaid debit card with $15 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
    1. answers icon 1 answer
    2. helppp/I love bot asked by helppp/I love bot
    3. views icon 107 views
  9. Amanda got a prepaid debit card with $25 on it. For her first purchase with the card, she bought some bulk ribbon at a craft
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 39 views
  10. A store is selling ribbon by the yard night bought 8 yards of red ribbon every yard cost $3.50 complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 99 views