Kendal bought candy that cost

  1. Kendal bought candy that cost $0.64 a pound for a total of $3.20. How manypounds did he buy?
    1. answers icon 1 answer
    2. Rek asked by Rek
    3. views icon 270 views
  2. Posted by Austin on Thursday, November 13, 2008 at 9:19pm.Luis bought eight bags of candy at the store for a total price of
    1. answers icon 1 answer
    2. Austin asked by Austin
    3. views icon 646 views
  3. The cost of candy bar a is displayed in the table the proportional relationship between the cost and quantity for candy bar is
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 162 views
  4. Luis bought eight bags of candy at the store for a total price of $21.54. He bought some bags of candy that cost $2.22 each and
    1. answers icon 3 answers
    2. Austin asked by Austin
    3. views icon 521 views
  5. 1 candy bar costs 1.25, 2 candy bars cost 2.50, 3 candy bars cost 3.75, 4 candy bars cost 5.00, and 5 candy bars cost 6.25. The
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 262 views
  6. The cost of Candy Bar A is displayed in the table. The proportional relationship between the cost and quantity for Candy Bar B
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 111 views
  7. The cost of Candy Bar A is displayed in the table. The proportional relationship between the cost and quantity for Candy BarB is
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 23 views
  8. Randy bought 5 candy bars for $6.05. What is the cost per candy bar?(2 points) Responses $1.21 $1.21 $1.15 $1.15 $0.83 $0.83
    1. answers icon 1 answer
    2. durrrrdo asked by durrrrdo
    3. views icon 66 views
  9. Randy bought 5 candy bars for $6.05. What is the cost per candy bar?(2 points)Responses $1.21 $1.21 $1.15 $1.15 $0.83 $0.83
    1. answers icon 3 answers
    2. views icon 153 views
  10. The cost of Candy Bar A is displayed in the table. The proportional relationship between the cost and quantity for Candy Bar B
    1. answers icon 5 answers
    2. views icon 12 views