Ask a New Question
Joyce wants to mix granola
Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
1 answer
asked by
yes c
121 views
Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
1 answer
asked by
Anonymous
160 views
Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
1 answer
asked by
BearBear1234
233 views
Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
1 answer
174 views
Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
1 answer
asked by
UNKNOWN
242 views
A granola mix sells for $8.99 a pound. Tung wants to buy a bag of granola mix that weighs 7.8 pounds. The bag of granola mix
1 answer
48 views
I really don't know how to express questions n. 1-2 better. Can you please help me?
1) How are Joyce's Dubliners arranged and
1 answer
asked by
Henry1
937 views
A 500-gram bag of granola costs $4, and a 2-kilogram bag of granola costs $15. What is the least expensive way to buy 2,000
3 answers
asked by
could you help me please?
808 views
Erica is making homemade granola bars. She wants to cover each granola bar with a thin layer of chocolate. In order to figure
1 answer
asked by
Rayla
76 views
Owen and bell shared a granola bar. Bella ate 1/4 of the granola bar. Owen ate 1/3 of the granola bar.
how much of the granola
1 answer
asked by
micro
98 views