Joyce wants to mix granola

  1. Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
    1. answers icon 1 answer
    2. yes c asked by yes c
    3. views icon 79 views
  2. Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 123 views
  3. Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
    1. answers icon 1 answer
    2. BearBear1234 asked by BearBear1234
    3. views icon 202 views
  4. Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 139 views
  5. Joyce wants to mix granola and raisins together to make a snack for her class. Granola costs $2 per pound and raisins cost $4.50
    1. answers icon 1 answer
    2. UNKNOWN asked by UNKNOWN
    3. views icon 205 views
  6. A granola mix sells for $8.99 a pound. Tung wants to buy a bag of granola mix that weighs 7.8 pounds. The bag of granola mix
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 18 views
  7. I really don't know how to express questions n. 1-2 better. Can you please help me?1) How are Joyce's Dubliners arranged and
    1. answers icon 1 answer
    2. Henry1 asked by Henry1
    3. views icon 881 views
  8. A 500-gram bag of granola costs $4, and a 2-kilogram bag of granola costs $15. What is the least expensive way to buy 2,000
    1. answers icon 3 answers
    2. could you help me please? asked by could you help me please?
    3. views icon 771 views
  9. Erica is making homemade granola bars. She wants to cover each granola bar with a thin layer of chocolate. In order to figure
    1. answers icon 1 answer
    2. Rayla asked by Rayla
    3. views icon 45 views
  10. Owen and bell shared a granola bar. Bella ate 1/4 of the granola bar. Owen ate 1/3 of the granola bar.how much of the granola
    1. answers icon 1 answer
    2. micro asked by micro
    3. views icon 70 views