Ask a New Question
Search
Josh and Racquel sold corn
Josh and Racquel sold corn dogs and burritos at the math club fundraiser. The corn dogs(c) cost $.35, and the burritos(b) cost
3 answers
asked by
<3Medic+Droid<3
627 views
Josh and Racquel sold cookies and brownies at the math club bake sale. The cookies cost $0.47 each, and the brownies cost $0.60
1 answer
asked by
Katy
909 views
During the summer, Isabelle sells corn at her family's produce stand. Every Morning, she starts with 250 corn. On Saturday,
1 answer
96 views
There were 56 corn dogs sold at the fair in one hour. A total of 448 tickets were collected for the corn dogs. How many tickets
1 answer
32 views
How are josh and JB different? the crossover
A. Josh likes Duke, while Jb likes north carolina B. Josh is shooting guard and Jb
1 answer
109 views
There were 56 corn dogs sold at the fair in one hour. A total of 448 tickets were collected for the corn dogs. How many tickets
1 answer
asked by
h
34 views
What does the old turkey mean when he says ”The corn’s all eat up”?
A. The corn is ready to be picked. B. Bugs have
1 answer
asked by
Anonymous
305 views
What does the old turkey mean when he says "The corn's all et up"?
A. The corn is ready to be picked. B. Bugs have destroyed all
1 answer
239 views
Sorry...I forgot to include all of the details for one of my previous questions the complete problem is:
1. Yesterday Josh sold
1 answer
asked by
Carmen
595 views
A trade bought corn for sh 20 per kilogram and beans for sh 60 per kilogram. She mixed the corn and beans and sold the mixture
2 answers
asked by
Kd
527 views