Joelle ordered 12 dozen doughnuts

  1. Joelle ordered 12 dozen doughnuts for the honor roll breakfast at the middle school.• 38 of the doughnuts have chocolate
    1. answers icon 1 answer
    2. burrito asked by burrito
    3. views icon 160 views
  2. Joelle ordered 12 dozen doughnuts for the honor roll breakfast at the middle school.• 3/8 of the doughnuts have chocolate
    1. answers icon 1 answer
    2. .......... asked by ..........
    3. views icon 280 views
  3. Joelle ordered 12 dozen doughnuts for the honor roll breakfast at the middle school.• 3/8 of the doughnuts have chocolate
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 145 views
  4. Joelle ordered 12 dozen doughnuts for the honor roll breakfast at the middle school.• 38 of the doughnuts have chocolate
    1. answers icon 1 answer
    2. kyro asked by kyro
    3. views icon 176 views
  5. Joelle ordered 12 dozen doughnuts for the honor roll breakfast at the middle school.• 38 of the doughnuts have chocolate
    1. answers icon 1 answer
    2. eating children i mean food asked by eating children i mean food
    3. views icon 136 views
  6. Joelle ordered 12 dozen doughnuts for the honor roll breakfast at the middle school.• of the doughnuts have chocolate icing.
    1. answers icon 1 answer
    2. jameka asked by jameka
    3. views icon 113 views
  7. The table shows the prices of some items from a Dee’s Doughnuts.Dee's Doughnuts Item Price Doughnut $0.95 Cinnamon roll $2.59
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 294 views
  8. The doughnut shop is having a special on doughnuts. The first dozen is $3.60, and each additional dozen is $1.00 off.The
    1. answers icon 1 answer
    2. Ghadah asked by Ghadah
    3. views icon 514 views
  9. A doughnut shop at a shopping mall sells a dozen doughnuts for $2.95. Beyond the fixed costs of $150 per day, it costs $1.45 for
    1. answers icon 1 answer
    2. Karen asked by Karen
    3. views icon 526 views
  10. A doughnut shop at a shopping mall sells a dozen doughnuts for $2.95. Beyond the fixed costs of $150 per day, it costs $1.45 for
    1. answers icon 2 answers
    2. Cindy asked by Cindy
    3. views icon 1,846 views