Joan needs 1 2/3 cups

  1. Joan needs 1 2/3 cups of flour to bake a batch of cookies.How many batches can dge make with 12 cups of flour?
    1. answers icon 1 answer
    2. Anna asked by Anna
    3. views icon 1,033 views
  2. I'm really struggling with questions about Joan of Arc! I have a worksheet to answer about the 1999 film Joan of Arc, but I have
    1. answers icon 1 answer
    2. Kerry asked by Kerry
    3. views icon 1,182 views
  3. Sense someone keeps deleting it2 Why did the judges accuse Joan of being a witch and a blasphemer 3.making judgements based on
    1. answers icon 1 answer
    2. Me asked by Me
    3. views icon 2,003 views
  4. A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)Responses8
    1. answers icon 1 answer
    2. dee asked by dee
    3. views icon 45 views
  5. About how many cups of fruit does the USDA recommend eating each day?(1 point) Responses 2 cups 2 cups 4 cups 4 cups 8 cups 8
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 137 views
  6. Question A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. REMMYYBoOoOoOoOyyyyyss asked by REMMYYBoOoOoOoOyyyyyss
    3. views icon 34 views
  7. A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)Responses
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 78 views
  8. A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)Responses
    1. answers icon 1 answer
    2. mav welborn asked by mav welborn
    3. views icon 38 views
  9. A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point) Responses
    1. answers icon 1 answer
    2. REMMYYBoOoOoOoOyyyyyss asked by REMMYYBoOoOoOoOyyyyyss
    3. views icon 45 views
  10. A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)Responses
    1. answers icon 1 answer
    2. shhh asked by shhh
    3. views icon 39 views