Jessica chose a fruit cup

  1. Jessica chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 days. Each fruit cup cost $0.75 Each
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 60 views
  2. Jessica chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 days.Each fruit cup cost $0.75 Each
    1. answers icon 1 answer
    2. tvfyhguijhh asked by tvfyhguijhh
    3. views icon 179 views
  3. Jessica chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 days.Each fruit cup cost $0.75 Each
    1. answers icon 1 answer
    2. tvfyhguijhh asked by tvfyhguijhh
    3. views icon 150 views
  4. Jessica chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 days.Each fruit cup cost $0.75 Each
    1. answers icon 1 answer
    2. 🧀 Cheesy-Mc-cheeserson 🧀 asked by 🧀 Cheesy-Mc-cheeserson 🧀
    3. views icon 55 views
  5. Jessica chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 days.Each fruit cup cost $0.75 Each
    1. answers icon 1 answer
    2. nobody asked by nobody
    3. views icon 71 views
  6. Jessica chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 days.Each fruit cup cost $0.75 Each
    1. answers icon 1 answer
    2. Just-A-V3nter asked by Just-A-V3nter
    3. views icon 28 views
  7. Jessica chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 days.Each fruit cup cost $0.75 Each
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 20 views
  8. Jessica chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 days.Each fruit cup cost $0.75 Each
    1. answers icon 1 answer
    2. Fabian Paton asked by Fabian Paton
    3. views icon 60 views
  9. Jessia chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 daysEach fruit cup cost 0.75 Each salad
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 22 views
  10. essica chose a fruit cup and a salad as the side dishes with her lunch every day for 15 days.Each fruit cup cost $0.75 Each
    1. answers icon 1 answer
    2. melanie martinez <3333 asked by melanie martinez <3333
    3. views icon 76 views