Jenny bought six cookies and six cupcakes at the bakery.

  1. Jenny bought 6 cookies and 6 cupcakes at the bakery. The cookies were $1.50 each, but she cannot remember how much each cupcakes
    1. answers icon 1 answer
    2. AJ asked by AJ
    3. views icon 194 views
  2. Jenny bought 6 cookies and 6 cupcakes at the bakery. The cookies were $1.50 each, but she cannot remember how much each cupcake
    1. answers icon 1 answer
    2. Aurora Nicole Davies-McMahon asked by Aurora Nicole Davies-McMahon
    3. views icon 160 views
  3. Jenny bought 6 cookies and 6 cupcakes at the bakery. The cookies were $1.50 each, but she cannot remember how much each cupcake
    1. answers icon 1 answer
    2. A Local Wanderer In Search asked by A Local Wanderer In Search
    3. views icon 307 views
  4. Jenny bought 6 cookies and 6 cupcakes at the bakery. The cookies were $1.50 each, but she cannot remember how much each cupcake
    1. answers icon 13 answers
    2. nothin4227 asked by nothin4227
    3. views icon 304 views
  5. Jenny bought 6 cookies and 6 cupcakes at the bakery. The cookies were $1.50 each, but she cannot remember how much each cupcake
    1. answers icon 1 answer
    2. zendaya asked by zendaya
    3. views icon 23 views
  6. Jenny bought 6 cookies and 6 cupcakes at the bakery. The cookies were $1.50 each, but she cannot remember how much each cupcake
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 79 views
  7. Jenny bought 6 cookies and 6 cupcakes at the bakery. The cookies were $1.50 each, but she cannot remember how much each cupcake
    1. answers icon 1 answer
    2. Fred asked by Fred
    3. views icon 101 views
  8. Jenny bought six cookies and six cupcakes at the bakery. The cookies were $1.50 each but she cannot remember how much each
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 60 views
  9. Jenny bought 6 cookies and 6 cupcakes at the bakery. The cookies were $1.50 each, but she can't not remember how much each
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 78 views
  10. Vani and her children went into a bakery where they sell cupcakes for $4 each and cookies for $1.25 each. Vani has $45 to spend
    1. answers icon 1 answer
    2. WSG BRUH asked by WSG BRUH
    3. views icon 92 views