Jason bought pecans in bulk at the grocery store. He

  1. Jason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for2 1 2 pounds of pecans. How much did Jason pay per ounce? (1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 49 views
  2. Jason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for 2 1/2pounds of pecans. How much did Jason pay per ounce? (1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 51 views
  3. Jason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for2 1 2 pounds of pecans. How much did Jason pay per ounce? (1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 70 views
  4. Jason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for2 1 2 pounds of pecans. How much did Jason pay per ounce? (1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 52 views
  5. ason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for2 1-2 pounds of pecans.
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 61 views
  6. The grocery store has bulk pecans on sale, which is great since you're planning on making 8 pecan pies for a wedding. How many
    1. answers icon 1 answer
    2. Chistopher asked by Chistopher
    3. views icon 3,373 views
  7. The bulk food section of a grocery store has two bins with different types of mixed nuts. The first bin contains walnuts,
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 89 views
  8. The bulk food section of a grocery store has two bins with different types of mixed nuts. The first bin contains walnuts,
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 110 views
  9. The bulk food section of a grocery store has two bins with different types of mixed nuts. The first bin contains walnuts,
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 113 views
  10. The bulk food section of a grocery store has two bins with different types of mixed nuts. The first bin contains walnuts,
    1. answers icon 1 answer
    2. trippie asked by trippie
    3. views icon 228 views