Jake is buying a candy

  1. Jake is buying a candy bar that costs $0.52 and a drink that costs $1.20.If he gives the clerk $2.00, how much change will
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 83 views
  2. Madison is buying b u l k y candy for a dance company fundraiser she buys 1,000 candy bars for $350 what is the unit cost per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 126 views
  3. Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 164 views
  4. Madison is buying bulky candy for a dance Company fundraiser she buys 1000 candy bars for $350 what is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 209 views
  5. Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. .... asked by ....
    3. views icon 163 views
  6. Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. Jason Hall asked by Jason Hall
    3. views icon 190 views
  7. madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 148 views
  8. Carrie is buying bulk candy for high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 67 views
  9. Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 99 views
  10. Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 8 answers
    2. views icon 359 views