Ask a New Question
Jake is buying a candy
Jake is buying a candy bar that costs $0.52 and a drink that costs $1.20.
If he gives the clerk $2.00, how much change will
1 answer
83 views
Madison is buying b u l k y candy for a dance company fundraiser she buys 1,000 candy bars for $350 what is the unit cost per
1 answer
126 views
Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
1 answer
164 views
Madison is buying bulky candy for a dance Company fundraiser she buys 1000 candy bars for $350 what is the unit cost per candy
1 answer
209 views
Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
1 answer
asked by
....
163 views
Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
1 answer
asked by
Jason Hall
190 views
madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
1 answer
148 views
Carrie is buying bulk candy for high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar?
1 answer
67 views
Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
1 answer
99 views
Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
8 answers
359 views