Iphones cost $950 and cases

  1. Iphones cost $950 and cases cost $22.00. If your parents bought a total of 12 items for $3,976, how many Iphones did they buy?x
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 87 views
  2. Iphones cost $950 and cases cost $22.00. If your parents bought a total of 12 items for $3,976, how many Iphones did they buy?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 66 views
  3. Answer this correctly!Tess is buying beverages for her annual end-of-summer party. Cases of water cost $3.75, and cases of soda
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 47 views
  4. Answer this correctly!!!!!!!Tess is buying beverages for her annual end-of-summer party. Cases of water cost $3.75, and cases of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 43 views
  5. Apple had their iPhones on sale for 20% off during the labor day weekend. If iPhones originally cost $345.00, how much would you
    1. answers icon 1 answer
    2. B0BBY asked by B0BBY
    3. views icon 54 views
  6. Tess is buying beverages for her annual end-of-summer party. Cases of water cost $3.75, and cases of soda cost $5. Tess wants to
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 45 views
  7. Tess is buying beverages for her annual end-of-summer party. Cases of water cost $3.75, and cases of soda cost $5. Tess wants to
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 40 views
  8. Tess is buying beverages for her annual end-of-summer party. Cases of water cost $3.75, and cases of soda cost $5. Tess wants to
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 38 views
  9. Tess is buying beverages for her annual end-of-summer party. Cases of water cost $3.75, and cases of soda cost $5. Tess wants to
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 70 views
  10. Answer this correctly! Answer it correctly!!! Tess is buying beverages for her annual end-of-summer party. Cases of water cost
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 32 views