Ask a New Question
Search
If someone plans to buy 36 oranges, which option will
If someone plans to buy 36 oranges, which option will save them more money?
(1 point) Option A, because the price is higher for
1 answer
67 views
If someone plans to buy 36 oranges, which option will save them more money? (1 point) Responses Option A, because the price is
1 answer
asked by
2icy
41 views
if someone plans to buy 36 oranges, which option will save them more money A Opportunity because the price is higher from the
1 answer
10 views
What is the ratio of Option B?
(1 point) Responses 9 oranges for every 6 dollars 9 oranges for every 6 dollars 9 oranges for
13 answers
asked by
Faith fan
117 views
What is the ratio of Option B?
(1 point) Responses 9 dollars for every 6 oranges 9 dollars for every 6 oranges 9 oranges for
1 answer
asked by
JKME
75 views
Kevin ate 3 58
oranges and Susan ate 4 616 oranges. They ate all of the oranges in the fridge. How many oranges were in the
1 answer
99 views
What is the ratio of Option A?
(1 point) Responses 12 dollars for every 5 dollars 12 dollars for every 5 dollars 12 oranges for
1 answer
asked by
JKME
62 views
Use the image to answer the question. %0D%0A%0D%0A%0D%0A%0D%0AWhat is the ratio of Option B?%0D%0A%0D%0A(1
1 answer
asked by
boo
69 views
What is the ratio of Option A?
(1 point) Responses 12 dollars for every 5 dollars 12 dollars for every 5 dollars 12 oranges for
1 answer
35 views
What is the ratio of Option B? (1 point) Responses 9 oranges for every 6 dollars 9 oranges for every 6 dollars 9 dollars for
1 answer
asked by
2icy
36 views