Ask a New Question
Search
If a dozen pencils cost
Showing results
1
through
10
of 29,308.
A box of two dozen pencils cost $1.35. Follow the steps to determine the unit price per pencil.(3 points)
1 dozen = pencils 2
1 answer
asked by
tomdaya
14 views
Question
A box of two dozen pencils cost $1.35. Follow the steps to determine the unit price per pencil.(3 points) 1 dozen =
1 answer
asked by
nope
13 views
a box of 20 dozen pencils cost $1.35 follow the steps to determine the unit price per pencil
1 dozen=__pencils 2 dozen=__pencils
3 answers
20 views
In 2006 an agency spent $200.00 to buy pencils at a cost of $1.00 a dozen. If the agency used 3/4 of these pencils in 2006 and
3 answers
asked by
Anonymous
867 views
Find the cost of buying 4 dozen of exercise books at sh 6000 per dozen,a half dozen of pencil at sh 2050 per dozen,5 dozen
2 answers
asked by
kelvin
685 views
Find the cost of buying 4 dozen of exercise books at sh 6000 per dozen,a half dozen of pencil at sh 2050 per dozen,5 dozen
2 answers
asked by
kelvin
777 views
Ink, Inc., offers pencils at $1.10 per dozen, with a 1.5% discount for purchases of more than 12 dozen. If Jerry buys 19 dozen
1 answer
17 views
If a dozen pencils cost $1.35, what is the unit cost?(1 point)
Responses $0.11 $0.11 $1.23 $1.23 $0.13 $0.13 $4.29
11 answers
asked by
Colin
136 views
if a dozen pencils cost $1.35, what is the unit cost?(1 point) responses $0.11 $0.11 $1.23 $1.23 $0.13 $0.13 $4.29
9 answers
asked by
amad moore
209 views
If a dozen pencils cost $1.35, what is the unit cost?(1 point)
Responses $0.11 $0.11 $1.23 $1.23 $0.13 $0.13 $4.29
23 answers
286 views
Pages
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10