Grayson bought snacks for his

  1. Grayson bought snacks for his team's practice. He bought a bag of popcorn for $3.50 and a 5-pack of juice bottles. The total
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 53 views
  2. Grayson goes to the farmers market every month to buy some of Mrs. Robinson's homemade jam. The jam cost five dollars per jar
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 82 views
  3. Grayson goes to the farmers' market every month to buy some of Ms. Robinson's homemade jam. The jam costs $5 per jar. Last
    1. answers icon 3 answers
    2. Strawberry570 asked by Strawberry570
    3. views icon 271 views
  4. Grayson goes to the farmers' market every month to buy some of Ms. Robinson's homemade jam. The jam costs $5 per jar. Last
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 92 views
  5. Tyson and Grayson decide to have a tug of war contest. Grayson pulls the rope with all his might and so does Tyson. Sadly, Tyson
    1. answers icon 1 answer
    2. Ebaybu asked by Ebaybu
    3. views icon 65 views
  6. Two friends, Grayson and Santiago, had just bought their first cars. The equation y, equals, , 9, y=31.9x represents the number
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 12 views
  7. Type your response in the box.A supermarket sells fruit snacks by the box. Each box holds x packages of strawberry snacks and y
    1. answers icon 1 answer
    2. John B asked by John B
    3. views icon 256 views
  8. Mary is buying snacks at the grocery store. Cookies cost $0.75 each and bags of chips cost $1.25 each. She plans to spend no
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 16 views
  9. Mary is buying snacks at the grocery store. Cookies cost $0.75 each and bags of chips cost $1.25 each. She plans to spend no
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 13 views
  10. Grayson is decorating the outside of a box in the shape of a right rectangular prism. The figure below shows a net for the box.1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 32 views