Garret has $1.74. Pencils cost $0.15 each, and he bought

  1. Garret has $1.74. Pencils cost $0.15 each, and he bought 10 pencils. How much money does Garrett have left?
    1. answers icon 1 answer
    2. wassaname_kal33ya asked by wassaname_kal33ya
    3. views icon 36 views
  2. Garret has $1.74. Pencils cost $0.15 each, and he bought 10 pencils. How much money does Garrett have left?$0.15 $0.24 $0.39
    1. answers icon 1 answer
    2. THEYLUVSERENITY<3 asked by THEYLUVSERENITY<3
    3. views icon 18 views
  3. Ken bought some pencils and rulers from a shop. Each pencil cost $0.70 and each ruler cost $0.40. Ken bought 7 more rulers than
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 230 views
  4. A girl bought some pencils, erasers, and paper clips at the stationery store. The pencils cost IDR. 1000 each, the erasers costI
    1. answers icon 1 answer
    2. Iman asked by Iman
    3. views icon 569 views
  5. mark bought a notebook for $1.45 and some pencils that cost $0.42 each if the total cost was 6.91,how many pencils did he buyA.1
    1. answers icon 11 answers
    2. random rainbow asked by random rainbow
    3. views icon 4,675 views
  6. Rachael bought 12 pencils and 7 markers for $5.36, and later bought 8 pencils and 5 markers for $3.68. Find the cost of each
    1. answers icon 1 answer
    2. cody asked by cody
    3. views icon 632 views
  7. A package of pencils has 10 pencils and cost two dollars a package of markers has eight markers in it cost four dollars Kelsey
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 35 views
  8. If p pencils cost d dollars, how many pencils can be bought for c cents?
    1. answers icon 1 answer
    2. Irene Wu asked by Irene Wu
    3. views icon 695 views
  9. Mrs park bought 2 packeges of pencils. Each package has 30 pencils. Each of mrs parks 26 students will get an equal number of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 171 views
  10. Pencils come in cartons of 24 boxes.A school bought 50 cartons of pencils. Each box of pencils cost $2. How much did the school
    1. answers icon 2 answers
    2. Zachary Pratt asked by Zachary Pratt
    3. views icon 1,381 views