Four gallons of gasoline cost

  1. Gasoline costs $2. 50 per gallon.Which graph represents the relationship between the number of gallons of gasoline purchased and
    1. answers icon 1 answer
    2. Styxx asked by Styxx
    3. views icon 119 views
  2. Kevin decides to mix grades of gasoline in his truck. He puts in 5 gallons of regular and 10 gallons of premium for a total cost
    1. answers icon 1 answer
    2. larry asked by larry
    3. views icon 1,250 views
  3. Store BCost of Gasoline per Gallon Gallons ($) Cost 5 18.75 10 37.50 15 56.25 The proportional relationships between the cost
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 90 views
  4. Store BCost of Gasoline per Gallon Gallons ($) Cost 5 18.75 10 37.50 15 56.25 The proportional relationships between the cost
    1. answers icon 1 answer
    2. A Teenage Dirtbag asked by A Teenage Dirtbag
    3. views icon 107 views
  5. Store BCost of Gasoline per Gallon Gallons ($) Cost 5 18.75 10 37.50 15 56.25 The proportional relationships between the cost
    1. answers icon 3 answers
    2. Noobz asked by Noobz
    3. views icon 283 views
  6. Use the image to answer the questionStore a cost of gasoline per gallon. Store cost of gasoline per gallon the propositional
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 89 views
  7. Store BCost of Gasoline per Gallon: Gallons ($) Cost 5 -------------- 18.75 10 ------------ 37.50 15 ------------ 56.25 The
    1. answers icon 1 answer
    2. Connexus Student asked by Connexus Student
    3. views icon 110 views
  8. Store aCost y gallons x Dots 1 (5,20) 2 (10,40) 3 (15,60) Store b Cost y gallons x Dots 1 (4,14) 2 (8,28) The proportional
    1. answers icon 1 answer
    2. Dino cat asked by Dino cat
    3. views icon 33 views
  9. The proportional relationship between the cost of gasoline and the number of gallons of gasoline from store a and store b are
    1. answers icon 1 answer
    2. A girl that is really dumb and needs help🫶🫶😋 asked by A girl that is really dumb and needs help🫶🫶😋
    3. views icon 335 views
  10. Write a proportion that is equivalent to the statement: If 3 gallons of gasoline cost $5.37, then 8 gallons will cost $14.32.On
    1. answers icon 1 answer
    2. Joanne asked by Joanne
    3. views icon 593 views