Emery bought 6 pizzas for

  1. 1. Students have bought pizzas for a pizza party. Judy ate 1 3/5 of the pizzas. Tim ate 1 2/8 of the pizzas. Jacob ate 1 2/4 of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 97 views
  2. Emery bought 6 pizzas for the team the total cost was 58.50 each pizza cost the same amount what is the unit cost per pizza
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 31 views
  3. Mr. Emery bought 6 pizzas for the math team. The total cost of the order was $58.50. Each pizza cost the same amount. What is
    1. answers icon 1 answer
    2. dee asked by dee
    3. views icon 33 views
  4. Mr. Emery bought 6 pizzas for the math team. The total cost of the order was $58.50. Each pizza cost the same amount. What is
    1. answers icon 1 answer
    2. shhh asked by shhh
    3. views icon 52 views
  5. Mr. Emery bought 6 pizzas for the math team. The total cost of the order was $58.50. Each pizza cost the same amount. What is
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 35 views
  6. Mr. Emery bought 6 pizzas for the math team. The total cost of the order was $58.50. Each pizza cost the same amount. What is
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 37 views
  7. Mr. Emery bought 6 pizzas for the math team. The total cost of the order was $58.50. Each pizza cost the same amount.What is the
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 45 views
  8. for a cub scout meeting, the leader bought 4 pizzas, and 1 1/2 of the pizzas contained pepperoni. the scouts ate 5/6 of the
    1. answers icon 7 answers
    2. Stacy asked by Stacy
    3. views icon 2,159 views
  9. Mario's Pizza just received two big orders from customers throwing parties. The first customer, Vincent, bought 4 regular pizzas
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 404 views
  10. Wilson buys pizza every month to serve to his employees at their meeting. In February, he bought three more than twice the
    1. answers icon 1 answer
    2. Kat asked by Kat
    3. views icon 562 views