Each serving of oatmeal is

  1. Beverage. Cost per ServingOrange juice. 2.50 Coffee. 1.69 Main dishes. Costing per serving Burrito. 6.75 Oatmeal. 4.50 Bagel
    1. answers icon 1 answer
    2. Jozikee asked by Jozikee
    3. views icon 76 views
  2. A recipe calls for 2 1/3 cups oatmeal. You double the recipe and then divide it evenly into 14 servings. How much oatmeal is in
    1. answers icon 3 answers
    2. here to help asked by here to help
    3. views icon 107 views
  3. A recipe calls 2 1/3 cups oatmeal. You double the recipe and then divide it evenly into 14 servings. How much oatmeal is in each
    1. answers icon 1 answer
    2. Jozikee asked by Jozikee
    3. views icon 72 views
  4. Poppy is having breakfast prepared for everyone at her workplace. She can order food items from the following menu:Beverages
    1. answers icon 2 answers
    2. views icon 185 views
  5. Jailyn eats oatmeal for breakfast every day. She checked her pantry this morning, and realized that she had only 4 cups of
    1. answers icon 3 answers
    2. Jahnay asked by Jahnay
    3. views icon 471 views
  6. Each serving of oatmeal is 8 ounces. How many servings are in a 5-lb bag of oats
    1. answers icon 2 answers
    2. Monica asked by Monica
    3. views icon 644 views
  7. Each serving of oatmeal is 8 ounces. How many servings are in a 5-lb bag of outs
    1. answers icon 8 answers
    2. Princess asked by Princess
    3. views icon 3,310 views
  8. Which antecedent agrees with the pronoun in this sentence a Martha is best known for her oatmeal cookies B the Smith is best
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 22 views
  9. Cruz purchased a large pizza for $14.10. It serves 6 people. What is the cost per serving?$1.41 per serving $2.35 per serving
    1. answers icon 1 answer
    2. jasmine coffin asked by jasmine coffin
    3. views icon 86 views
  10. Cruz purchased a large pizza for $12.75. It serves 5 people. What is the cost per serving?$2.55 per serving $2.60 per serving
    1. answers icon 1 answer
    2. Joanie asked by Joanie
    3. views icon 134 views