Ask a New Question
Search
Each field trip boxed lunch
A company orders 27 boxed lunches from a deli for $294.30. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
70 views
A company orders 21 boxed lunches from a deli for $196.35. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
115 views
A company orders 16 boxed lunches from a deli for $138.40. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
90 views
A company orders 27 boxed lunches from a deli for $294.30. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
asked by
skibidi
74 views
A company orders 30 boxed lunches from a deli for $300. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each
1 answer
66 views
A company orders 30 boxed lunches from a deli for $300. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each
1 answer
97 views
A company orders 29 boxed lunches from a deli for $339.30. Assume each boxed lunch is the same price. If c represents the total
1 answer
83 views
Each field trip boxed lunch for Mrs. Patel’s class will come with one of five different pieces of fruit: apple, banana,
0 answers
asked by
uBestFrIeNd
413 views
A company orders 11 boxed lunches from a deli for $105.60. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 24 boxed
1 answer
80 views
a company orders 11 boxed lunches from a deli for $108.90 if each boxed lunch costs the same amount how much do 17 boxed lunches
1 answer
90 views