Each field trip boxed lunch

  1. A company orders 27 boxed lunches from a deli for $294.30. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 70 views
  2. A company orders 21 boxed lunches from a deli for $196.35. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 115 views
  3. A company orders 16 boxed lunches from a deli for $138.40. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 90 views
  4. A company orders 27 boxed lunches from a deli for $294.30. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
    1. answers icon 1 answer
    2. skibidi asked by skibidi
    3. views icon 74 views
  5. A company orders 30 boxed lunches from a deli for $300. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 66 views
  6. A company orders 30 boxed lunches from a deli for $300. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 97 views
  7. A company orders 29 boxed lunches from a deli for $339.30. Assume each boxed lunch is the same price. If c represents the total
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 83 views
  8. Each field trip boxed lunch for Mrs. Patel’s class will come with one of five different pieces of fruit: apple, banana,
    1. answers icon 0 answers
    2. uBestFrIeNd asked by uBestFrIeNd
    3. views icon 413 views
  9. A company orders 11 boxed lunches from a deli for $105.60. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 24 boxed
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 80 views
  10. a company orders 11 boxed lunches from a deli for $108.90 if each boxed lunch costs the same amount how much do 17 boxed lunches
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 90 views