Dozen pears cost $ 2.45

  1. Dozen pears cost $ 2.45Dozen apples cost $ 3.68 Dozen peaches cost $ 1.85 What is the total cost for a dozen each of pears,
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 478 views
  2. A grocery store sells pears, where 8 pears cost $2. How much will 12 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 64 views
  3. A grocery store sells pears, where 8 pears cost $2. How much will 12 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 62 views
  4. A grocery store sells pears, where 8 pears cost $2. How much will 12 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 66 views
  5. A grocery store sells pears, where 8 pears cost $2. How much will 12 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 58 views
  6. A grocery store sells pears, where 8 pears cost $2. How much will 12 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 62 views
  7. A grocery store sells pears, where 8 pears cost $2. How much will 12 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 61 views
  8. A grocery store sells pears, where 6 pears cost $9. How much will 8 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 45 views
  9. Find the cost of buying 4 dozen of exercise books at sh 6000 per dozen,a half dozen of pencil at sh 2050 per dozen,5 dozen
    1. answers icon 2 answers
    2. kelvin asked by kelvin
    3. views icon 811 views
  10. Find the cost of buying 4 dozen of exercise books at sh 6000 per dozen,a half dozen of pencil at sh 2050 per dozen,5 dozen
    1. answers icon 2 answers
    2. kelvin asked by kelvin
    3. views icon 858 views