Devon paid for 4 bananas

  1. Devon paid for 4 bananas with a 10 dollar bill he got back 6.40 what was the cost of 1 pound of bananas
    1. answers icon 2 answers
    2. bobby asked by bobby
    3. views icon 683 views
  2. Devon is the oldest, and he knows what it's like to be the big brother. As the patriarch of his family, Devon's father would go
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 69 views
  3. Every Sunday, Devon and her cousins get together for brunch. This week, Devon is in charge of making fresh-squeezed orange
    1. answers icon 1 answer
    2. cesat asked by cesat
    3. views icon 61 views
  4. Devon works 5 days each week. He delivers 840 cases of bottled water every day to his customers. He charges $0.88 for each case
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 102 views
  5. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 64 views
  6. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 51 views
  7. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 59 views
  8. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 61 views
  9. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 58 views
  10. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 60 views