DeAndre currently gets paid $120/hour, and is about to get

  1. DeAndre currently gets paid $120/hour, and is about to get a promotion which will raise the hourly rate by 20%.What fraction is
    1. answers icon 1 answer
    2. D'Aysia asked by D'Aysia
    3. views icon 32 views
  2. DeAndre is an aid worker in charge of distributing flour to different villages in a country that is experiencing famine. This
    1. answers icon 1 answer
    2. D'Aysia asked by D'Aysia
    3. views icon 36 views
  3. How were female factory workers treated? (1 point) Responses They were paid less per hour than men were paid. They were paid
    1. answers icon 3 answers
    2. JK asked by JK
    3. views icon 19 views
  4. By how much will DeAndre's hourly rate increase?Round your answers to the nearest dollar, rounding exact halves up.The hourly
    1. answers icon 1 answer
    2. D'Aysia asked by D'Aysia
    3. views icon 33 views
  5. Hunter was paid $72 dollars for 5 hours of raking leaves and mowing the lawn. What was his hourly pay? Round to the nearest
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 13 views
  6. Hunter was paid $72 dollars for 5 hours of raking leaves and mowing the lawn. What was his hourly pay? Round to the nearest
    1. answers icon 1 answer
    2. Knotreal asked by Knotreal
    3. views icon 101 views
  7. Hunter was paid $72 dollars for 5 hours of raking leaves and mowing the lawn. What was his hourly pay? Round to the nearest
    1. answers icon 1 answer
    2. Better be right BOT asked by Better be right BOT
    3. views icon 105 views
  8. which situation is best represented by the following equation 20 H +40 equals 480Stacey was paid $40 last week. She was paid a
    1. answers icon 19 answers
    2. views icon 179 views
  9. Deandre paid $16.40 for 20.5 centimeters of wire.Find the unit price in dollars per centimeter. If necessary, round your answer
    1. answers icon 1 answer
    2. Desperate asked by Desperate
    3. views icon 93 views
  10. Deandre rented a truck for one day. There was a base fee of 16.99 , and there was an additional charge of 78 cents for each mile
    1. answers icon 2 answers
    2. janae asked by janae
    3. views icon 945 views