Chris brought one gallon of

  1. Chris brought one gallon of juice to school for a classroom celebration.How many cups of juice could he serve? Enter the answer
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 48 views
  2. Posted by rfvv on Thursday, April 22, 2010 at 10:41am.1. When is Chris's homework due? 2. When is Chris' homework due? (Which
    1. answers icon 5 answers
    2. rfvv asked by rfvv
    3. views icon 857 views
  3. The cost of a half-gallon of orange juice at your local store is $2.78. Write this as a unit rate.(1 point) Responses $5.56/1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 148 views
  4. Chris bought 10.4 gallons of gasoline there are 3.8 liters in a gallon. what is the number of gasoline Chris bought
    1. answers icon 1 answer
    2. Emma asked by Emma
    3. views icon 707 views
  5. Chris bought 10.4 gallons of gasoline. There are approximately 3.8 liters in 1 gallon. Which measurement is closest to the
    1. answers icon 6 answers
    2. il asked by il
    3. views icon 2,394 views
  6. Why did artist Chris think it was important not to rely on any donors that he wrapped the Miami islands in pink?A. Chris was
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 116 views
  7. Chris wants to order DVDs over the internet. Each dvd costs $15.99 and shipping for the entire order is $9.99. Chris has no more
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 98 views
  8. 1. It must have been Chris.2. It would have been Chris. 3. It could have been Chris. 4. It can have been Chrit.
    1. answers icon 1 answer
    2. rfvv asked by rfvv
    3. views icon 546 views
  9. The cost of a half-gallon of orange juice at your local store is $2.78. Write this as a unit rate.$2.78/1 gallon $4.36/1 gallon
    1. answers icon 1 answer
    2. ... asked by ...
    3. views icon 297 views
  10. The cost of a half gallon of ice cream at your local store is $5.46 points write this as a unit rate.$2.73/1 gallon $5.46/ 1
    1. answers icon 1 answer
    2. shoto asked by shoto
    3. views icon 196 views