Ask a New Question
Search
Ballpoint pens cost $1.50 a
At office Mart a box of 10 ballpoint pens cost $8 what is the unit piece A $0.80/pen B $1.25/pen C 1.25 pens /$1 D 0.80 pens/$1
1 answer
10 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens cost $8. What is the unit price?
A 0.80 pens/$1 B 1.25 pens/$1 C $1.25/pen D $0.80/pen
1 answer
asked by
???
96 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1 0.80
1 answer
asked by
googoogaga
247 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses $1.25/pen $1.25/pen 1.25 pens/$1
1 answer
asked by
Lucy connexus 6th grade
18 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses $0.80/pen $0.80/pen 0.80 pens/$1
1 answer
203 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses $1.25/pen $1.25/pen 1.25 pens/$1
1 answer
15 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1
1 answer
asked by
songoku
123 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses $1.25/pen $1.25/pen 0.80 pens/$1
1 answer
251 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses 0.80 pens/$1 0.80 pens/$1
1 answer
18 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses $0.80/pen $0.80/pen $1.25/pen
1 answer
93 views