Ask a New Question
Search
At the grocery store, one brand of ice cream costs
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
asked by
???
57 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
3 answers
asked by
abysssky14
227 views
the grocery store sells two brands of grape. Juice brand A contains 8 fl. oz and costs. $1.28. Brand B contains 12 fl. oz and
1 answer
asked by
LLLooonleYYY
147 views
the grocery store sells two brands of grape. Juice brand A contains 8 fl. oz and costs. $1.28. Brand B contains 12 fl. oz and
1 answer
asked by
LLLooonleYYY
170 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
413 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs 4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or$3 for 64
1 answer
asked by
s
126 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
92 views
At the grocery store one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 138 ounces or $3 for 64
1 answer
72 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces. The same brand costs $7 for 128 ounces or $3 for 64
1 answer
199 views
At the grocery store, one brand of ice cream costs $4.50 for 48 ounces., the same brand costs $7 for 128 ounces or $3, for 64
1 answer
asked by
Yeah
181 views