Ask a New Question
Search
At Office Mart, A box of 10 ballpoint pen costs
At Office Mart, A box of 10 ballpoint pen costs $8. What is the unit price?
1 answer
asked by
Sunshine124
81 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?
2 answers
asked by
I know where you live!
121 views
At office mart a box of 10 ballpoint pens costs $8 what is the unit price?
1 answer
asked by
Yeah
333 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
1 answer
17 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses $0.80/pen $0.80/pen $1.25/pen
1 answer
93 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses 0.80 pens/$1 0.80 pens/$1
1 answer
18 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1
1 answer
asked by
songoku
122 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses $1.25/pen $1.25/pen 1.25 pens/$1
1 answer
asked by
Lucy connexus 6th grade
18 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1 0.80
1 answer
asked by
googoogaga
246 views
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses $0.80/pen $0.80/pen 0.80 pens/$1
1 answer
203 views