Ashley used 6 bananas to

  1. Ashley used 6 bananas to bake loaves of banana bread. Each loaf used b bananas. Choose the expression that shows how many loaves
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 28 views
  2. Ashley used 6 bananas to bake loaves of banana bread. Each loaf used b bananas. Choose the expression that shows how many loaves
    1. answers icon 1 answer
    2. Sierra plains asked by Sierra plains
    3. views icon 75 views
  3. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 45 views
  4. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 44 views
  5. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 45 views
  6. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 47 views
  7. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 46 views
  8. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 39 views
  9. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 49 views
  10. A grocery store sells bananas, where 6 bananas cost $3. How much will 16 bananas cost at this rate? Use the scale factor to help
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 43 views