Anna is cutting a cereal

  1. Anna is cutting a cereal box into small sqaures with a side lentgh of 1 in. How many squares can she cut if the box is a
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 15 views
  2. Anna is cutting a cereal box into small squares with a side length of 1 in. How many squares can she cut if the box is a
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 4 views
  3. Anna is cutting a cereal box into small squares with a side length of 1 in. How many squares can she cut if the box is a
    1. answers icon 1 answer
    2. trash asked by trash
    3. views icon 120 views
  4. Anna is cutting a cereal box into small squares with a side length of 1 in. How many squares can she cut if the box is a
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 12 views
  5. Anna is cutting a cereal box into small squares with a side length of 1 in. How many squares can she cut if the box is a
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 7 views
  6. Anna is cutting a cereal box into small squares with a side length of 1 in. How many squares can she cut if the box is a
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 27 views
  7. QuestionWhich search term would be the most effective if you were researching why cereal was invented?(1 point) Responses is
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 111 views
  8. Which search term would be the most effective if you were researching why cereal was invented?(1 point)Responses is cereal
    1. answers icon 1 answer
    2. nuh uhhhjj asked by nuh uhhhjj
    3. views icon 76 views
  9. Which of the following cereals is the best buy? Responses 28 oz. of cereal for $4.29 28 oz. of cereal for $4.29 - incorrect 32
    1. answers icon 3 answers
    2. views icon 83 views
  10. Which of the following cereals is the best buy?(1 point) Responses 28 oz. of cereal for $4.29 28 oz. of cereal for $4.29 32 oz.
    1. answers icon 2 answers
    2. views icon 258 views