Anand bought snacks for his

  1. Anand bought snacks for his team's practice. He bought a bag of popcorn for $2.65 and a 15-pack of juice bottles. The total cost
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 152 views
  2. Type your response in the box.A supermarket sells fruit snacks by the box. Each box holds x packages of strawberry snacks and y
    1. answers icon 1 answer
    2. John B asked by John B
    3. views icon 257 views
  3. Anand pramod enter into a partnership with rs 36000 rs 54000 respectively pramod was a sleeping partner at the end of the year
    1. answers icon 5 answers
    2. Sri asked by Sri
    3. views icon 3,398 views
  4. anand and pramod entered into a patnership with 36000/- and 55000/- respectively.pramod was a sleeping patner .At the end of the
    1. answers icon 1 answer
    2. kalakala asked by kalakala
    3. views icon 564 views
  5. Mary is buying snacks at the grocery store. Cookies cost $0.75 each and bags of chips cost $1.25 each. She plans to spend no
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 17 views
  6. Mary is buying snacks at the grocery store. Cookies cost $0.75 each and bags of chips cost $1.25 each. She plans to spend no
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 13 views
  7. Sherman likes to make frozen snack cubes. He has a container that is 10 cm high, 7 cm long, and 5 cm wide. Each cube is 1 cm in
    1. answers icon 1 answer
    2. yelp asked by yelp
    3. views icon 170 views
  8. Amelia bought snacks for her team's practice. She bought a bag of oranges for $2.49 and a 10-pack of juice bottles. The total
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 14 views
  9. Kennedy bought snacks for her team's practice. She bought a bag of popcorn for $3.30 and a 5-pack of juice bottles. The total
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 58 views
  10. Cameron bought snacks for his team's practice. He bought a bag of popcorn for $1.72 and a 20-pack of juice bottles. The total
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 18 views